Zabawa karnawałowa najmłodszych uczniów.
"W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się."
Karnawał to czas radosnych balów i zabaw. Zgodnie z tą tradycją, 19 stycznia 2024 r., w naszej szkole odbył się bal karnawałowy, na który dzieci czekały z ogromną niecierpliwością już od kilku dni. Był to dla nich niezwykłe przeżycie. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili przy rytmicznej i skocznej muzyce. Z dumą prezentowali bajeczne stroje i przebrania, a na ich twarzach malowały się uśmiechy. Oczywiście nie mogło zabraknąć Świętego Mikołaja, który wręczył dzieciom wspaniałe prezenty. To był niezapomniany, pełen wrażeń dzień...
