Festyn Rodzinny
Tuż przed wakacjami, 18 czerwca 2024 r., odbył się szkolny piknik rodzinny. Korzystając z pięknej pogody i uroków naszego szkolnego podwórka, już od samego rana rozpoczęliśmy niezapomnianą zabawę. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: pokaz talentów uczniowskich, kiermasz słodkości, warkoczyki, tatuaże, dmuchańce, ognisko, pokaz wozu strażackiego i karetki pogotowia, fotobudka....jednym słowem, dla każdego coś miłego. Dziękujemy za przybycie i uświetnienie naszej zabawy Wójtowi Gminy Ełk panu Tomaszowi Osewskiemu, rodzicom, absolwentom szkoły. Dmuchańce i plenerowe gry planszowe zapewniła firma PartyBox z Ełku. Dziękujemy za wspaniałą zabawę. Składamy podziękowania Nadleśnictwu Ełk, Lasy Państwowe za stoisko z ciekawostkami przyrodniczymi, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ełku za niezapomniany pokaz, ochłodzenie i zabezpieczenie imprezy, 108 Wojskowemu Szpitalowi w Ełku za zabezpieczenie medyczne. Zapraszam do obejrzenia pokazu zdjęć i filmów z tej wspaniałej imprezy.
Piknik rozpoczęło mocne, rockowe uderzenie w wykonaniu pierwszoklasisty Luki Ladzińskiego, który niesamowitą grą na perkusji zaprezentował swój talent muzyczny.
Jeśli ktoś wybiera się na grzyby, to tylko w towarzystwie pierwszoklasisty Józefa Chociana, który ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie w ich zbieraniu. Popatrzcie i posłuchajcie naszego specjalisty...
Nasi uczniowie mają wiele różnych talentów, które chętnie prezentowali podczas Pikniku Rodzinnego. Pokaz karate w wykonaniu Aleksandra Połtarzyckiego.
Franciszek Brytan, utalentowany uczeń klasy II, zachwycił widzów przepięknym wykonaniem na akordeonie utworu "Stoki Mangurii" ...
Trio z klasy II, w składzie Diana Mikucka, Julia Olszańska i Amelia Sierputowska, podczas Pikniku Rodzinnego, wykonały, własnego pomysłu, układ taneczny, do piosenki Lanberry "Słodko-kwaśne żelki".
"Jesteś moją bajką" przepięknie zaśpiewała Amy Węgiel z klasy III .
Pokaz sprzętu gaśniczego w wykonaniu strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ełku .
Helena Laskowska uczennica klasy I zaśpiewała piosenkę "Całkiem nowa bajka".
Zuzia Pawluczyk z klasy I wykonała piosenkę "Odbicie".
"Jest taka jedna Zosia. Nazywa się Zosia-Samosia"...któż piękniej niż Zosia Czaplicka mógłby zaprezentować ten utwór.
