Logo Szkoły Podstawowej w Morzach Wielkich

Festyn Rodzinny

Tuż przed wakacjami, 18 czerwca 2024 r., odbył się szkolny piknik rodzinny. Korzystając z pięknej pogody i uroków naszego szkolnego podwórka, już od samego rana rozpoczęliśmy niezapomnianą zabawę. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: pokaz talentów uczniowskich, kiermasz słodkości, warkoczyki, tatuaże, dmuchańce, ognisko, pokaz wozu strażackiego i karetki pogotowia, fotobudka....jednym słowem, dla każdego coś miłego. Dziękujemy za przybycie i uświetnienie naszej zabawy Wójtowi Gminy Ełk panu Tomaszowi Osewskiemu, rodzicom, absolwentom szkoły. Dmuchańce i plenerowe gry planszowe zapewniła firma PartyBox z Ełku. Dziękujemy za wspaniałą zabawę. Składamy podziękowania Nadleśnictwu Ełk, Lasy Państwowe za stoisko z ciekawostkami przyrodniczymi, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ełku za niezapomniany pokaz, ochłodzenie i zabezpieczenie imprezy, 108 Wojskowemu Szpitalowi w Ełku za zabezpieczenie medyczne. Zapraszam do obejrzenia pokazu zdjęć i filmów z tej wspaniałej imprezy.

Piknik rozpoczęło mocne, rockowe uderzenie w wykonaniu pierwszoklasisty Luki Ladzińskiego, który niesamowitą grą na perkusji zaprezentował swój talent muzyczny.

Jeśli ktoś wybiera się na grzyby, to tylko w towarzystwie pierwszoklasisty Józefa Chociana, który ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie w ich zbieraniu. Popatrzcie i posłuchajcie naszego specjalisty...

Nasi uczniowie mają wiele różnych talentów, które chętnie prezentowali podczas Pikniku Rodzinnego. Pokaz karate w wykonaniu Aleksandra Połtarzyckiego.

Franciszek Brytan, utalentowany uczeń klasy II, zachwycił widzów przepięknym wykonaniem na akordeonie utworu "Stoki Mangurii"  ...

Trio z klasy II, w składzie Diana Mikucka, Julia Olszańska i Amelia Sierputowska, podczas Pikniku Rodzinnego, wykonały, własnego pomysłu, układ taneczny, do piosenki Lanberry "Słodko-kwaśne żelki".

"Jesteś moją bajką" przepięknie zaśpiewała Amy Węgiel z klasy III .

Pokaz sprzętu gaśniczego w wykonaniu strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ełku .

Helena Laskowska uczennica klasy I zaśpiewała piosenkę "Całkiem nowa bajka".

Zuzia Pawluczyk z klasy I wykonała piosenkę "Odbicie".

"Jest taka jedna Zosia. Nazywa się Zosia-Samosia"...któż piękniej niż Zosia Czaplicka mógłby zaprezentować ten utwór.

Galeria zdjęć

Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny Festyn Rodzinny
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności