Bezpieczne ferie - spotkanie z policjantem
Chociaż do ferii jeszcze prawie tydzień, to nasi uczniowie już się do nich intensywnie przygotowują. Oprócz planów na udany wypoczynek, bardzo ważną sprawą jest zadbanie o bezpieczeństwo podczas zimowego szaleństwa. Temu służyło, zorganizowane 12 stycznia 2024 r., spotkanie z przedstawicielem Policji w Ełku, który przypomniał uczniom o bezpieczeństwie, szczególnie podczas zabaw na śniegu i lodzie. Dzielnicowy wspomniał też o cyberbezpieczeństwie, zasadach zachowania na drodze i w kontaktach z nieznajomymi. Dziękujemy za bardzo ciekawą i pouczającą lekcję.

