Bokserska pasja Marka Wysockiego
Niejednokrotnie, na łamach szkolnej strony internetowej, zamieszczaliśmy informacje o zainteresowaniach i sukcesach naszych uczniów. Nie inaczej będzie dzisiaj. Z ogromną przyjemnością prezentujemy sportową pasję ucznia klasy V, Marka Wysockiego, który od pewnego czasu trenuje boks w Miejskim Klubie Bokserskim Mazur Ełk i może pochwalić się sukcesami w tej dyscyplinie sportu. Ostatnio zaliczył bardzo dobry występ w Ogólnopolskim Turnieju Bokserskim o puchar Burmistrza Miasta Braniewa, który odbył się 9 marca 2024 r. Zawodnik dostarczył nam film zawierający najlepsze momenty z walki na zawodach w Braniewie. Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do oglądania....Dodam tylko, że Marek, to ten w czerwonych butach.
