Koty, kotki, koteczki....
W ostatnich tygodniach w naszej szkole trwała zbiórka żywności dla bezdomnych kotów. W ramach podsumowania akcji, we wtorek, 05 marca 2024 r., uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I-III mieli okazję spotkać się z panią Ewą Dąbrowską, założycielką Stowarzyszenia Ambasada Braci Mniejszych. Nasz gość opowiedział o swojej pracy i miłości do zwierząt, a w szczególności kotów, które znajduje w różnych miejscach. Z racji zawodu, pani Ewa, która jest technikiem weterynarii, często ma do czynienia ze zwierzętami chorymi, rannymi. Z wielkim sercem i oddaniem pomaga im, leczy i zapewnia ciepłe lokum. Jej opowieści o kociakach spotkały się z ogromnym zainteresowaniem naszych uczniów, którzy zadawali mnóstwo pytań dotyczących jej podopiecznych. Pani Ewa obiecała, że odwiedzi nas jeszcze raz ...Czekamy z niecierpliwością.

