Dzień Dinozaura
W środę, 26 lutego, uczniowie oddziału przedszkolnego świętowali Dzień Dinozaura. Z tej okazji odbyły niezwykłą podróż do świata prehistorycznych gadów. Dzieci dowiedziały się jak wyglądały dinozaury, czym się żywiły oraz jak wyginęły. Uczniom wiele radości sprawiła zabawa w paleontologów.
