Dzień Ziemi
Podczas gdy inni obchodzą Dzień Ziemi tylko 22 kwietnia, społeczność naszej szkoły świętowała cały tydzień. Rozpoczęliśmy, we współpracy z Nadleśnictwem Ełk w Mrozach Wielkich, sadzeniem lasu, 17 kwietnia. Kolejne dni poświęciliśmy na akcję uświadamiającą konieczność ochrony zasobów przyrody: w klasach odbyły się pogadanki, uczniowie wykonali piękne plakaty. Podsumowaniem Tygodnia Ziemi, była akcja sprzątania terenów przyszkolnych oraz najbliższej okolicy. Zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć.
