Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą zakładkę do książki
W ramach obchodów Światowego Dnia Książki, Rada Rodziców zorganizowała konkurs pt. "Najładniejsza zakładka do książki", którego rozstrzygnięcie nastąpiło w czwartek, 23 kwietnia 2026 r. Rada Rodziców zakupiła wspaniałe nagrody książkowe, które, przewodnicząca Rady , pani Agnieszka Borkowska, wręczyła uczestnikom konkursu. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie, bo wszystkie prace były bardzo oryginalne, pomysłowe i starannie wykonane. Jury wyróżniło i nagrodziło uczniów w następujących kategoriach:
- punkt przedszkolny: I miejsce: Zofia Ossowska,
wyróżnienie: cały oddział;
- klasy I - III: I miejsce: Leon Klepacki (kl. I), II miejsce: Natan Szymanowski (kl. III), III miejsce: Józef Chocian (kl. III);
wyróżnienie: Oliwia Pojawis (kl. II), Mikołaj Kulągowski (kl. I), Lena Sulikowska (kl. I)
- klasy IV - VI: I miejsce: Marcel Staszewski (kl. VI), II miejsce: Aleksander Klepacki (kl. IV), III miejsce: Urszula Tombacher (kl. V);
- klasy VII - VIII: I miejsce: Wiktoria Sulikowska (kl. VIII);
Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy ich oraz innych uczniów do udziału w kolejnych konkursach.

