Jasełka "Bóg jest w nas!"
Chociaż do świąt jeszcze kilka dni, to w naszej szkole już dziś można było poczuć świąteczną atmosferę. W radosny nastrój Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły wszystkich jasełka pt. „Bóg jest w nas!", przygotowane przez uczniów. W tym roku miały one wyjątkowy charakter, bo oprawę muzyczną spektaklu stanowiły kolędy grane przez uczniów "na żywo" na instrumentach: "Wśród nocnej ciszy" Franek zagrał na akordeonie, "Dzisiaj w Betlejem" wykonała Tereska na keyboardzie, a utwór "Lulajże, Jezuniu" Julia na gitarze . Również przekaz przedstawienia był jasny i zrozumiały dla wszystkich: Bóg przychodzi do nas każdego dnia w napotkanych przez nas ludziach, dlatego każdego powinniśmy traktować z szacunkiem i miłością. Występy dzieci wzruszyły zgromadzoną publiczność, która nie szczędziła braw artystom. Swą obecnością zaszczycili nas znakomici goście: Wójt Gminy Ełk Pan Tomasz Osewski, Proboszcz Parafii p.w. Św. Rafała Kalinowskiego w Ełku Ksiądz Marcin Koncewicz, Proboszcz Parafii Św. Józefa w Regielnicy Ksiądz Robert Leśniewski oraz pracownicy Nadleśnictwo Ełk, Lasy Państwowe z Nadleśniczym panem Arkadiuszem Malinowskim na czele, którzy pogratulowali występu młodym aktorom i złożyli życzenia świąteczne społeczności szkolnej. Wspólne kolędowanie w klasach zakończyło część artystyczną uroczystości.
