Laureatki konkursu "Przez różową szybkę"
Wspaniale wiadomości dotarły do nas z Ełckiego Centrum Kultury w Ełku, gdzie wczoraj, 4 kwietnia, odbył się finał Konkursu Recytatorskiego "Przez różową szybkę". Wzięło w nim udział kilkoro naszych uczniów, spośród których występy Martyny Wysockiej z klasy VIII i Sary Mikołajczyk z klasy V, zyskały uznanie Jury. Martyna zdobyła II miejsce , a Sara wyróżnienie . Gratulujemy naszym reprezentantkom sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!
