Śniadanie daje moc!
Pyszne śniadanie to podstawa dobrego dnia. Do tego smakuje lepiej, gdy jest przyrządzone samodzielnie, ze zdrowych składników. Przekonali się o tym nasi uczniowie, którzy, w piątek, 5 kwietnia, wzięli udział w szkolnej akcji "Śniadanie daje moc!" i wykonali kolorowe, przepyszne kanapki.

