Sukces Marka Wysockiego w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim
Nasz uczeń, w odbywającym się w Białymstoku, dnia 02 grudnia 2023 r., XV Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Bokserskim o puchar Prezydenta Miasta Białegostoku i Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. gen. W. Andersa, zajął I miejsce w swojej kategorii wagowej. Gratulujemy!!!
