Sukces Martyny Wysockiej
Sukcesem, w postaci III miejsca, zakończył się udział uczennicy klasy VIII naszej szkoły, Martyny Wysockiej, w Gminnym Konkursie Plastycznym "W zdrowej atmosferze. Martyna dziś odebrała nagrodę i dyplom z rąk Wójta Gminy Ełk, Pana Tomasza Osewskiego. Laureatce gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

