W poszukiwaniu wielkanocnego skarbu
Środowe, przedświąteczne przedpołudnie, 27 marca, uczniowie klas I-III spędzili na poszukiwaniu świątecznego skarbu, który ukrył przed nimi wielkanocny zajączek. Zanim jednak odnaleźli wielki kosz słodkości, musieli rozwiązać kilka zadań i zagadek. Były one rozmieszczone na terenie przyszkolnego parku, a ich wspólne szukanie i rozwiązywanie sprzyjało integracji dzieci i uczyło ich zgodnej współpracy. Koniec końców, cel zabawy został osiągnięty, a dzieci nagrodzone słodkimi upominkami od zajączka. Zajęcia wszystkim bardzo się podobały i dostarczyły mnóstwo pozytywnych emocji.
