Gminny Konkurs Recytatorski "Rozwijamy młode talenty"
W piątek, 22 marca 2024 r., kilkoro uczniów z klas I - VIII wzięło udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Rozwijamy młode talenty", który odbył się w szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego Woszczelach. Naszą szkołę reprezentowały: Zofia Czaplicka ( klasa I), Gloria Barszczewska (klasa II), Amy Węgiel (klasa III), Helena Krauz (klasa IV), Sara Mikołajczyk (klasa V) i Martyna Wysocka (klasa VIII). Helenka zajęła III miejsce w kategorii klas 4-5, a Martyna zdobyła I miejsce w swojej kategorii wiekowej klas 7-8. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

