Dzień Wody
Nasi uczniowie wzięli udział w Międzynarodowym Dniu Wody, który został ustanowiony po to, aby przypominać mieszkańcom naszej planety, jak ważna dla zdrowia i życia jest woda. 22 marca wszyscy przyszliśmy ubrani na niebiesko, uczniowie wzięli udział w zajęciach tematycznych, obejrzeli filmy, prezentacje poświęcone tematyce wody.

