Uroczysty Bal Ósmoklasistów odbył się w naszej szkole 14 czerwca 2024 r. Rozpoczął się tradycyjnym polonezem odtańczonym przez uczniów i nauczycieli na boisku szkolnym. Zapraszamy do obejrzenia foto i videorelacji: