Spotkania z muzyką "Cztery żywioły"
"Cztery żywioły" to tytuł, ostatniego przed wakacjami, spotkania z filharmonią, w ramach cyklu "Spotkania z muzyką". Podczas dzisiejszego koncertu zostały zaprezentowane utwory muzyczne wykonywane na akordeonie, gitarze, flecie poprzecznym i instrumentach perkusyjnych. Popisy muzyków bardzo spodobały się młodej publiczności zgromadzonej na szkolnym korytarzu, która nagradzała artystów gromkimi brawami. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania z muzyką.

