Walentynki w Punkcie Przedszkolnym
W piątek, 14 lutego, w Punkcie Przedszkolnym obchodziliśmy "WALENTYNKI". Rozmawialiśmy o uczuciach i ich barwach oraz o tym, jak ważne jest okazywanie uczuć każdego dnia. Dzieci ozdobiły naszą przedszkolną galerię swoimi „Zakochanymi kotkami”. Przedszkolaki podjęły walentynkowe wyzwanie „wyhodowania” kryształowych serduszek. Na efekty krystalizacji soli będziemy musieli cierpliwie poczekać, ale na szczęście nie brakuje nam pomysłów na zabawę.
