Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania
W piątek, 8 listopada uczniowie klas 1-3 oraz dzieci z Punktu i Oddziału Przedszkolnego wzięli udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc” organizowanej w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Każdy uczeń samodzielnie wykonał zdrową, przyozdobioną świeżymi warzywami kanapkę. Nie zabrakło również owocowych smakołyków i przekąsek. Przed degustacją dzieci obejrzały film dotyczący zdrowego odżywiania oraz ułożyły piramidę zdrowego żywienia. Teraz już każdy uczeń wie, że śniadanie daje moc, siłę oraz potrzebną energię do zabawy i nauki.

