Akcja charytatywna "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem"
Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu organizują świąteczną zbiórkę charytatywną pod hasłem "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem". Akcja będzie trwać od 1 do 15 grudnia, a jej celem jest zebranie słodyczy, z których zostaną zrobione paczki i przekazane do Domu Dziecka im. Św. Faustyny w Ełku. Pamiętajmy, że dobro wraca. Tak niewiele trzeba, by na twarzach dzieci zagościł uśmiech i ,by uwierzyły w cud Bożego Narodzenia. Zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do przyłączenia się do tej szlachetnej akcji. Łakocie można przynosić od poniedziałku do piątku do sekretariatu szkoły w godzinach jej pracy.

