Dyskoteka karnawałowa uczniów klas 4-8
24 stycznia 2025 r., tuż przed feriami zimowymi, uczniowie klas IV - VIII bawili się, na zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski, dyskotece karnawałowej. Zabawa była udana, o czym świadczą załączone fotografie i film.

