Integracyjne wyjście do kina uczniów klasy VI
Klasa szósta, w pełnym składzie, wraz z wychowawczynią 30 stycznia wybrała się na projekcję filmu „Ekipa z dżungli” do Planet Cinema w Ełku. Później wszyscy wspólnie udali się do KFC oraz na lody i gofry. Brawa Rodzicom za miłą współpracę i dowiezienie oraz odebranie pociech.

