Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego "Najpiękniejsza okładka do książki"
W środę, 13 grudnia 2023 r., został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny "Okładka mojej ulubionej książki". Odbył się on w ramach realizacji założeń ogólnopolskiego projektu czytelniczego pn. Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0, którego celem jest promowanie czytelnictwa i rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci i młodzieży. Z dotacji pieniężnej, które otrzymała szkoła na realizację projektu, zakupiono wspaniałe nagrody książkowe dla uczestników konkursu. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie, bo wszystkie prace były bardzo oryginalne, pomysłowe i starannie wykonane. Jury wyróżniło i nagrodziło uczniów w następujących kategoriach:
Hania Kosakowska- dzieci z punktu i oddziału przedszkolnego: I miejsce Lena Sulikowska II miejsce: Hania Kosakowska , III miejsce: Brajan Mikołajczyk;
- klasy I - III:I miejsce: Zosia Czaplicka, II miejsce: Fabian Konopko, III miejsce: Eryk Januszewski;
- klasy IV - VIII: I miejsce Laura Ciechomska i Wiktoria Sulikowska, II miejsce Zosia Kulik, III miejsce: Karolina Słonawska;
Wyróżnienia i dyplomy otrzymali wszyscy uczestnicy zabawy. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy ich oraz innych uczniów do udziału w kolejnych konkursach.

