Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego "Ekostroik wielkanocny"
W piątek, 15 marca 2024 r., ogłoszono wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego "Ekostroik wielkanocny". Do udziału w nim zgłosiło się sześcioro utalentowanych uczniów z klas I - VIII, którzy przygotowali bardzo ładne dekoracje świąteczne. Z uwagi, że każda z ozdób była wykonana starannie, pomysłowo i zgodnie z regulaminem, komisja konkursowa postanowiła przyznać wszystkim pierwsze miejsce. Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

