Wycieczka przedszkolaków do Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku.
Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas… czas spotkań z bliskimi, obdarowywania się prezentami, czas ubierania choinki oraz spotkania z Mikołajem. Jednak najpiękniejsza choinka to taka, która przystrojona jest ozdobami wykonanymi przez dzieci. 17 grudnia wychowankowie Punktu Przedszkolnego odwiedzili Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku, gdzie uczestniczyli w warsztatach plastyczno- technicznych pt. „Ozdoby bożonarodzeniowe”. Celem spotkania było przybliżenie dzieciom zwyczajów i obrzędów związanych ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Podczas warsztatów, przedszkolaki, z ogromnym zaciekawieniem i zaangażowaniem, wykonywały ozdoby choinkowe. Były dumne, że przyozdobią świąteczne drzewko własnymi ozdobami. Dzieci zwiedziły również ekspozycję znajdującą się wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu.

