Zajęcia edukacyjne z Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczna w Ełku.
Dnia 25 października odbyły się zajęcia edukacyjne z pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Ełku. Wzięli w nich uczniowie klas I - III, którzy z zainteresowaniem wysłuchali informacji o zdrowym stylu życia.

