Zajęcia ekologiczne
W piątek, 22 marca 2024 r. odbyły się zajęcia ekologiczne, w których wzięli udział uczniowie klas I - VIII. Podzieleni na grupy, dowiedzieli się, czym jest ekologia, na czym polega ochrona środowiska i jakie są przyczyny zanieczyszczeń. Zwieńczeniem zajęć było wykonanie plakatów poświęconych omawianej tematyce.
