Zasiali uczniowie owies...
Najmłodsi uczniowie wzięli udział zajęciach przyrodniczych, podczas których wysiali owies. Przy okazji dowiedzieli się, jakie są etapy pracy podczas siewu roślin oraz ,czego potrzeba nasionom, aby wyrosły na piękne rośliny. Gdy zboże zazieleni się, będzie piękną ozdobą wielkanocnego stołu.

