Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
06 grudnia z samego rana do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj . Z uwagi na to, że przez cały rok wszyscy byli grzeczni , zostali obdarowani słodkimi upominkami. Życzymy udanych mikołajek!