III miejsce piłkarzy w Gminnym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Ełk
06 grudnia 2023 r., w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej, odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ełk. Po raz kolejny nasza szkolna drużyna piłkarska dała nam powody do radości. "Orły Sulewskiej " zajęły III miejsce w rozgrywkach. Cieszymy się z sukcesu naszych piłkarzy. Gratulujemy Trenerowi/ce i z niecierpliwością czekamy na kolejne zwycięstwa !

