Sukces Marka Wysockiego
Gratulujemy Markowi Wysockiemu, uczniowi klasy VII, który zajął 1 miejsce, po zwycięstwie w walce z Ukraińcem(3:0 na punkty), w XVII Mikołajkowym Turnieju o Puchar Prezydenta Białegostoku oraz Marszałka woj. podlaskiego. Warto wspomnieć, że to kolejny sukces młodego pięściarza, zawodnika Miejskiego Klubu Mazur Ełk. Życzymy kolejnych udanych zawodów i wielu zwycięskich walk.

