Mikołajkowy Turniej Piłkarski
10 grudnia 2025 r., w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej, odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ełk. Po raz kolejny nasza szkolna drużyna piłkarska dostarczyła ogromnych emocji i dała powody do radości. Nasi 'kopacze" zajęli IV miejsce w rozgrywkach. Statuetka najlepszego pilkarza trafiła do najmłodszego zawodnika naszej ekipy - Huberta Klepackiego. Cieszymy się z sukcesu naszych piłkarzy. Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne zwycięstwa!

