Wycieczka Teatru Piasku do Białegostoku
Ósmego grudnia uczniowie klas II-VII byli na wycieczce w Białymstoku. Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu "Opowieść wigilijna" w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny. Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli tę poruszającą historię o przemianie zgorzkniałego i skąpego Scrooge’a oraz o nieprzemijających wartościach, takich jak miłość, życzliwość i empatia ukazanych w niezwykły sposob. Widowisko zachwyciło wyjątkowymi artystycznymi rozwiązaniami. Ogromne emocje wzbudziła gra aktorska odgrywana w niezwykłej scenerii malowanej piaskiem i światłem.
Udział w spektaklu pozwolił odkryć klasyczną opowieść w nowej interpretacji i zanurzyć się w świąteczną atmosferę.

