Podsumowanie akcji charytatywnej "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem"
„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,
lecz przez to czym dzieli się z innymi...”
Jan Paweł II
Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym każdy z nas odczuwa ogromną potrzebę dzielenia się z innymi. Szkolne Koło Wolontariatu wraz z Samorządem Uczniowskim zorganizowali akcję charytatywną „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem", do której ochoczo przyłączyła się społeczność naszej szkoły.
W ramach tejże akcji, w okresie przedświątecznym na terenie naszej placówki zorganizowano zbiórkę słodyczy. Zebrane łakocie pozwoliły na przygotowanie świątecznych paczek dla dzieci z ełckiego Domu Dziecka im. Św. Faustyny.
Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.
Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.
Za pomoc i życzliwość
- DZIĘKUJEMY !
Kolejny raz okazało się , że razem możemy więcej

