Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego "Mój wymarzony zawód"
W szkolnym konkursie plastycznym "Mój wymarzony zawód" wzięło udział 14 uczniów z klas I i II, którzy, formie rysunku, wydzieranki, wyklejanki, zaprezentowali, co chcieliby robić w przyszłości. Komisja konkursowa oceniła prace pod względem samodzielności wykonania, zgodności
z tematem oraz estetyki i wyłoniła zwycięzców: I miejsce przypadło Aleksandrowi Supińskiemu, II miejsce zajęła Antonina Dąbrowska, a III Hanna Kosakowska. Gratulujemy laureatom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.


