Turniej czwórek siatkarskich w Prostkach
3 grudnia 2025 r. nasza szkolna drużyna siatkarska wzięła udział w Turnieju "Czwórek" Siatkarskich Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach. Ich gra i postawa sportowa na boisku dostarczyły nam powodów do dumy i radości. "Jaskółki Sulewskiej" zajęły IV miejsce w rozgrywkach. Cieszymy się z sukcesu naszych siatkarek. Gratulujemy Trenerce i z niecierpliwością czekamy na kolejne zwycięstwa!

