Walentynki w naszej szkole
Dzień świętego Walentego, popularnie zwany walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Szkolne walentynki stały się okazją do okazania sobie serdeczności, życzliwości, ciepła, przyjaźni.
Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego tradycyjnie zorganizowano „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe (w większości własnoręcznie wykonane) do specjalnie przygotowanej skrzynki. Trzeba przyznać, że szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej możliwości. Na twarzach uczniów malowała się radość i uśmiechy, gdy odbierali swoje walentynki. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców. Szkoda, że walentynki są tylko raz w roku...

