Konkurs plastyczny "Ekostroik wielkanocny"
W imieniu organizatorów zapraszamy uczniów klas I - VIII do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt. "Ekostroik wielkanocny". W załączeniu regulamin konkursu.
.png)
W imieniu organizatorów zapraszamy uczniów klas I - VIII do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt. "Ekostroik wielkanocny". W załączeniu regulamin konkursu.
.png)