Warsztaty zdrowego żywienia
W minionym tygodniu, uczniowie klas I - V wzięli udział w warsztatach zdrowego żywienia zorganizowanych przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Celem zajęć było promowanie właściwych nawyków żywieniowych oraz zachęcenie dzieci do sięgania po owoce i warzywa. Poprzez połączenie zabawy, aktywności i nauki, pod opieką pani dietetyk, uczniowie poznawali tajniki zdrowej diety, pochodzenia produktów i niemarnowania żywności oraz gospodarowania odpadami. Zwieńczeniem warsztatów była degustacja, samodzielnie wykonanych koktajli mleczno-owocowych.

