Spotkanie z filharmonią "W rytmie samby"
"W rytmach samby" to tytuł kolejnego spotkania z muzyką, w którym uczestniczyli nasi uczniowie. Niepowtarzalna w swym brzmieniu muzyka Ameryki Łacińskiej i bogactwo rytmów tanecznych, wyrażających wielkie emocje i temperament mieszkańców tej części świata, wzbudziły ogromne zainteresowanie młodej publiczności. Nasza sala gimnastyczna zamieniła się na chwilę w ogromny parkiet, na którym dwoje tancerzy zaprezentowało tradycyjne tańce, charakterystyczne dla kręgu kultury latynoamerykańkiej: sambę, rumbę, tango argentyńskie. Koncert był okazją do zapoznania się z brzmieniem na żywo instrumentów perkusyjnych. Dostarczył mnóstwa emocji oglądającym go widzom.

