Życzenia od zespołu Czerwone Gitary
Życzenia swiąteczne od zespołu Czerwone Gitary? Takie mikołajkowe cuda tylko w naszej szkole. "Anna Maria", "Dozwolone od lat 18-stu", "No bo ty się boisz myszy", "Matura" to niezapomniane, wielkie przeboje zespołu Czerwone Gitary Bardzo dziękujemy członkom Zespołu i zapewniamy, że jesteśmy wiernym fanami Ich twórczości. Życzymy Panom błogosławionych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Pozdrawiamy i zapraszamy w skromne progi naszej szkoły.

