Wizyta Świętego Mikolaja
W piątek, 5 grudnia, z samego rana naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj w towarzystwie dwóch przemiłych Śnieżynek. Wiedząc, że uczą się tu wyjątkowo grzeczne dzieci, wszystkich obdarował upominkami. Dziękujemy Mikołajowi za odwiedziny i z niecierpliwością czekamy na spotkanie
z Nim 24 grudnia. Tymczasem zapraszam do obejrzenia relacji z pobytu Mikołaja wśród nas.

