Mikołajkowy występ nauczycieli
Chociaż mikołajki są 6 grudnia, w naszej szkole świętujemy już dziś. Od rana, poszczególne klasy prezentują piosenki świąteczne w ramach "Mikołajkowej przerwy muzycznej". Występy otworzyli pracownicy szkoły, którzy przepięknie zaśpiewali wzruszającą piosenkę "Dzień jeden w roku" zespołu Czerwone Gitary.

